Facebook Twitter E-mail
2. února 2014

Do Suits míří dva vážení hosté

Datum pokračování druhé části třetí série bylo stanoveno na 6. března, ale již teď prosákly nějaké první castingové informace.

Můžete se těšit na výrazné hostující postavy. První z nich je plavec a několikanásobný olympijský vítěz Michael Phelps. Mihne se hned v první březnové epizodě (tedy jedenácté) v drobné roli klienta, kterého se Scottie snaží získat jako prvního nového klienta nové firmy Pearsonová & Spector.

Hned v další, v pořadí dvanácté epizodě třetí série, se objeví Stephen Macht, skutečný otec Gabriela Machta (Harvey Specter). Bude hrát profesora Gerarda, který už dlouho působí na Harvardově univerzitě a je znám svými vysokými nároky a tvrdými způsoby.

Tvůrce seriálu Suits Aaron Korsh se k jeho roli vyjádřil takto: „V posledních šesti epizodách hraje zásadní roli pro dějovou linku. Nemá s Harveym dobrou minulost a dojde mezi nimi ke konfliktu.“

A jestli se ještě netěšíte dost, tak toto promo video na jarní vysílání vás určitě navnadí…

Těšíte se na jarní vysílání? Na co nejvíc?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Clear
před 194 týdny
Já! :)
Anne89
před 194 týdny
Ať už je březen, bez těhle dvou krasavců to prostě nejde. :D
petruska.77
před 194 týdny
Je blbý, že si ani neužiju ZOH, protože si budu přát, aby už skočily a vrátil...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY