Facebook Twitter E-mail
28. prosince 2013

Ashley Madekwe: Z Hamptons do Salemu

Herečku Ashley Madekwe si většina diváků pamatuje jako Ashley Davenport ze seriálu Revenge, kde měla na starosti organizaci velkolepých akcí rodiny Graysonových v jejich sídle v Hamptons. Když se Madekwe dozvěděla, že její postava v seriálu končí, přála si, aby odešla ve velkém stylu. Chtěla, aby její postava zemřela. Místo toho byla Ashley z města vyhnána.

Nyní se ale své vysněné akce dočká, získala totiž roli v dramatu Salem od stanice WGN America. Salem má premiéru na jaře roku 2014; vychází ze skutečných honů na čarodějnice, které se udály v Massachusetts. Madekwe si zahraje Titubu, jednu z prvních žen, která byla nařčena z čarodějnictví. „Zrovna jsem se vrátila ze zkoušky kostýmu a je to úplná změna v porovnání s tím, do čeho mě oblékali v Revenge,“ tvrdí Madekwe. „Tenhle seriál se odehrává kolem roku 1690. V naší verzi čarodějky skutečně jsou, ale nejsou to ony, kdo je z něčeho nařčen.“

Zajímavé je, že roli v seriálu získal i její manžel, Iddo Goldberg. „Iddo hraje Isaaca. Na čelo mu byl vypálen nápis ‚cizoložník‘. Znáte ty puritány; cizoložství se jim moc nelíbilo,“ dodává Madekwe.


Máte v plánu sledovat tento nový seriál? Těší vás návrat Ashley Madekwe?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 203 týdny
Nezní to špatně.
Illyria
před 203 týdny
Ja se urcite budu koukat. Ashley, Shane a witchcraft.... co vice si prat :)
ševča
před 185 týdny
No jsem zvědavá, jak si poradí s tím, že je alespoň částečně černoška.

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY