Facebook Twitter E-mail
29. prosince 2013

Believe: Další změna ještě před premiérou

Dlouho očekávaná novinka Believe od stanice NBC, která bude mít premiéru v midseason, si prochází další změnou. Výkonný producent a showrunner seriálu Dave Erickson opouští loď. Jeho místo zaujme režisér Jonas Pate, což je velmi neobvyklé. Většinou plní funkci showrunnera seriálu některý ze scenáristů, nikoliv režisér. Pate má na svědomí režii druhé epizody Believe; následoval tak Alfonsa Cuaróna, který se ujal režie pilotu.

Jedná se v pořadí již o druhou změnu na této pozici. Mark Friedman, který měl původně seriál na starosti, odešel v červenci. Kvůli této změně byla prodloužena i vánoční pauza, aby se mohlo zapracovat na scénáři. Natáčení tedy skončilo v půlce prosince a bude pokračovat až 6. ledna. Přesné datum premiéry zatím oznámeno nebylo, ale NBC plánuje propagaci seriálu během olympijských her. Believe by se tedy na televizních obrazovkách mohl objevit po jejich skončení. Herci i scenáristé se ovšem zúčastní lednové tiskové konference, kterou NBC pořádá.

Drama společně vytvořili J.J. Abrams (Lost, Fringe) a již výše zmíněný Alfonso Cuarón (Gravity). Jako výkonní producenti slouží Abrams, Cuarón, Pate, Bryan Burk a Hans Tobeason, který má na starosti produkci na place (seriál se totiž natáčí v New Yorku). Zatím bylo natočeno pět z třinácti objednaných epizod.

Believe sleduje příběh mladé dívky (Johnny Sequoyah) s mimořádnými schopnostmi a neprávem odsouzeného vězně (Jake McLaughlin), který má za úkol dívku chránit. Pronásledují ji totiž zlí lidé, kteří touží získat její moc. Více vám napoví trailer.


Těšíte se na nový seriál? Myslíte si, že bude mít úspěch?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 199 týdny
O tomto seriálu už jsem také nějakou dobu neslyšel a ani ve Watchlistu se mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY