Facebook Twitter E-mail
29. prosince 2013

Rizzoli & Isles mají novou šéfovou

Seriál Rizzoli & Isles je jedno z nejsledovanějších dramat stanice TNT a slaví řadu úspěchů. Přes to všechno tvůrkyně seriálu Janet Tamaro v září 2013 oznámila, že ze své pozice odstupuje. Ze seriálu ale neodchází nadobro, bude zde plnit funkci konzultantky.

„Po tomhle každý touží. A já se tomu mohla věnovat krásné čtyři série. Moje kariéra je na vrcholu a z většiny tomu vděčím právě tomuto seriálu. Chci ale čelit novým výzvám a vytvářet nové projekty. Každodenní práce s herci a štábem mi ale bude neskutečně chybět,“ vysvětlila Tamaro svůj odchod.

Až po dvou měsících se konečně určilo, kdo pozici Tamaro zaujme. Novou vedoucí seriálu byla zvolena Jan Nash, pro kterou kriminálky rozhodně nejsou cizím prostředím. V minulých letech pracovala na scénářích seriálů Unforgettable, Fairly Legal a Caroline in the City. Její kariéru odstartoval sitcom Ellen, takže doufáme, že jí smysl pro humor vydržel a Rizzoli & Isles tak nepřijde o vtipné slovní přestřelky a špičkování hlavních i vedlejších postav.

Nash do své nové funkce nastupuje až od páté série. Diváky mezitím čekají ještě čtyři epizody ze série čtvrté. Rizzoli & Isles se na televizní obrazovky vrací po pětiměsíční pauze 25. února 2014. V září se seriál rozloučil cliffhangerem, kdy Casey (Chris Vance) požádal Jane (Angie Harmon) o ruku. Na její odpověď jsou kromě Maury (Sasha Alexander) zvědavy i miliony fanoušků.


Myslíte si, že bude mít změna na seriál dobrý vliv? Těšíte se na zbylé epizody? Měla by Jane Caseyho žádost o ruku přijmout?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jaju
před 198 týdny
Tenhle seriál mě moc baví a spolu s Castlem patří mezi mé nejoblíbenější,...
allyska
před 198 týdny
Rizzoli mě ještě nezklamalo, též s castlem patří mé oblíbené krimi...
ševča
před 186 týdny
Seriál mám ráda, tak doufám, že to nebude mít negativní vliv jako zatím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY