Facebook Twitter E-mail
30. prosince 2013

TBS koupila internetový hit Jake & Amir

Na nejpopulárnější a nejdelší internetový seriál z dílny CollegeHumoru, Jake & Amir, se usmálo štěstí. Stanice TBS o něj projevila zájem a má v plánu zařadit ho do svého vysílání. Seriál by se tak po pěti letech přesunul z internetu do televize.

Seriál společně vytvořili Amir Blumenfeld a Jake Hurwitz, kteří jsou i hlavními hvězdami této komedie. Na nových scénářích by se podíleli společně s dalším duem, Mikem Lisbe a Natem Regerem. Produkce by se ujal Ed Helms ze seriálu The Office společně s lidmi z CollegeHumore.

Jedná se o komedii o dvou přátelích a kolezích, Jakeovi (Hurwitz) a Amirovi (Blumenfeld). Jake je obyčejný a rozumný kluk, zatímco Amir je obsedantní podivín. Společně musí bojovat proti nástrahám, které je čekají v práci, a vycházet se svými dysfunkčními spolupracovníky; přitom neustále vymýšlí různé vylomeniny.

Blumenfeld s Hurwitzem společně napsali a hráli ve více než 600 videích, které posledních pět let publikovali vždy dvakrát týdně. Počet zhlédnutí těchto videí dosahuje více než půl miliardy. V roce 2010 získal seriál Webby Award za nejlepší komedii a Blumenfeld byl jmenován nejlepším účinkujícím v seriálu. Pokud máte zájem a webseriál vůbec neznáte, můžete se na videa podívat na YouTube kanálu CollegeHumor, abyste měli představu, o co přesně jde.


Sledujete webseriál Jake & Amir? Byl by pro něj přesun k televizi výhodný?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY