Facebook Twitter E-mail
4. ledna 2014

True Blood: Luke Grimes jde z kola ven

O tom, že se chystá závěrečná série seriálu True Blood (Pravá krev) jistě všichni fanoušci už nějakou chvíli ví. Nyní však tvůrcům přibyla nečekaná komplikace. Budou totiž muset přeobsadit jednu z postav.

Půjde o postavu Jamese, kterého hrál Luke Grimes. Ten nedávno získal hlavní roli v jednom z nejočekávanějších filmů příštího roku – Fifty Shades of Grey. Grimes údajně nebyl spokojen s tím, kam se jeho postava v True Blood vyvíjí a mejspíš i proto si nechce komplikovat situaci a role Jamese se vzdal.

Zdroj blízký seriálu dále prozrazuje: „Původně přišel (Grimes) do seriálu, protože ho lákalo spolupracovat s Deborah Ann Woll. Když však začal s pročítáním skriptů pro sedmou sérii, byl zklamaný. Tvůrci se rozhodli jeho postavu posunout jiným směrem, než si sám představoval.“

Tvůrce tak nyní čeká úkol přepracovat postavu a následně jí přeobsadit. Budou mít co dělat, produkce poslední série začíná již v lednu. Datum premiéry závěrečné řady je naplánováno na červen 2014.


Těšíte se na závěrečnou sérii? Jak to podle vás dopadne?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Verrush
před 197 týdny
Děkuji za upřesnění :)Nehodil se mi na Christiana a nehodí se mi ani na...
IcePrincess
před 197 týdny
Neva...jeho postava byla jen nudný vedlejšák, který nějak postrádat nebudu.:D
ševča
před 166 týdny
Jako a divíte se mu? Kolikrát vidíme, jak v seriálech některé postavy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY