Facebook Twitter E-mail
3. ledna 2014

Flash: Střípky k připravovanému spin-offu Arrowa

Už dříve jsme vám prozradili, že se chystá spin-off k seriálu Arrow. Dalším hrdinou, který se má na stanici CW představit, je Flash. Nyní se dozvídáme pár střípků, které s ním souvisí.

Epizoda, která má Flashe představit, se sice nebude natáčet dřív než na jaře, ale už teď se nesou zvěsti o další možné postavě. Mluví se o postavě jménem Vibe. Vibe je charakter z DC Comics Universe. Je to mladý muž hispánského původu s opravdu rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti mechanického inženýrství. Kromě toho má Vibe také schopnost vysílat silné nárazové vlny.

Je dost možné, že v případě začlenění této postavy do spin-offu dojde ke změnám ohledně schopností postavy. Stejně tak tomu bylo i u Arrowa, kde také hlavní postavu představili v mírně pozměněné formě. Dá se tedy jen odhadovat, zda se objeví s nějakým nadpřirozeným darem, jako je rychlost, kterou oplývá Barry Allen aka Flash, nebo se bude jednat o nějaký druh mechanického vylepšení.

Zatím nejsou potvrzené žádné zprávy o tom, zda půjde o jednu z hlavních postav, epizodního hosta nebo pravidelně se vracející charakter. Zato o obsazení Flashe už je jasno dávno. Ve dvou prosincových epizodách se role Barryho Allena zhostil Grant Gustin.


Baví vás DC v podání Arrowa a CW? Těšíte se na spin-off Flash? Co říkáte na novou postavu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

WhiteSparkle
před 198 týdny
Naprosto souhlasím, nechápu, co tu všichni hrotí spin-off, to je zase...
dagsoftware
před 198 týdny
Presne moja reč. Neznášam, keď motajú real a nereal dokopy. Presne to isté...
Shppen
před 198 týdny
Jo jasne, je trab tu realnost brat s nadhledem, ale vedecky vytvorene...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY