Facebook Twitter E-mail
3. ledna 2014

Penny se vdala!

Do nového roku vstoupila Penny z Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) jako vdaná paní. Alespoň tedy její představitelka Kaley Cuoco. Za muže si vzala Ryana Sweetinga.

Obřad se konal na Hummingbird Nest Ranch v Santa Susaně. Na svatbě nechyběly bílé růže, růžové šaty ani žonglér s ohněm. Ústředním motivem svatby byl oheň a led. Za družičku šla herečce její sestra Briana Cuoco. Svatebčané na obřadu nešetřili; konal se totiž ve čtyřech různých stanech, včetně jednoho s růžovým vrcholem. Díky umístění ranče se dostalo také na úžasný výhled na hory.

Kaley věděla, že je Ryan ten pravý téměř okamžitě, už po třech měsících známosti totiž přišly zásnuby. Romantik by řekl – láska na první pohled. Jaký příběh, že se váže k prvnímu rande? To odtajnila Kaley během interview s Ellen DeGeneres v pořadu The Ellen Show 7. listopadu.

„Měla jsem takové divné období a náš společný přítel mi najednou povídá, jestli nechci poznat Ryana. Sice jsem zrovna s nikým nechodila, ale řekla jsem, že nejsem připravená, že si chci dát od chlapů na chvíli pokoj. A on mi povídá, že tady bude jen jeden den, ať si s ním zajdu na drink a seznámíme se. Pořád jsem to odkládala a byla jsem nervózní a opravdu jsem to nechtěla udělat. Tak mu dal moje číslo a Ryan mi napsal ‚Jedu do L.A.‘. Šli jsme na večeři a už nikdy domů neodjel.“


Co říkáte na takový vstup do Nového roku? Líbí se vám Penny ve svatebním?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tereeeza
před 198 týdny
Moc jim to preju,zni to pohadkove,tak snad to bude mit i stastny konec.:)
Crazy-Nut*
před 198 týdny
Snad se jí zadaří a udělala správnou věc, moc jí to přeju, aby byla šťastná :)
Maarti
před 198 týdny
To jí přeju, ty šaty jsou ale brutálně růžový! :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY