Facebook Twitter E-mail
5. ledna 2014

Game of Thrones se ve čtvrté řadě vrátí na bitevní pole

Během čtvrté série se na má režisérskou stoličku seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) vrátit Neil Marshall, muž, který má na svědomí epizodu Blackwater (Oheň a voda) z druhé série. I nyní se spekuluje o tom, že se v jeho epizodě dočkáme poprav, výbuchů a spousty soubojů.

Když Marshall dříve hovořil o epizodě, navrhoval název „Castle Black“. To vedlo fanoušky k předpokladům, že tento díl bude obsahovat velké zúčtování mezi Divokými a Noční hlídkou. Podle jiných zdrojů může nakonec epizoda přinést úplně jinou bitvu.

Tak jako tak, Cat Taylor, asistentka hlavní dvojice tvůrců D.B. Weisse a Davida Benioffa, prozradila, že tato bitva bude natočena nedaleko od místa, kde byla točena epizoda Blackwater, tedy severně od irského Belfastu. Dále odhalila, že plánování této bitvy probíhá už měsíce a také to, že ještě nikdy předtím jsme v Game of Thrones takovou armádu neviděli.

Na závěr malý spoiler ke čtvrté sérii. Dočkáme se nového člena rodiny Greyjoyů, konkrétně Eurona Greyjoye. Ten pošle část Armády Železných ostrovů, aby zaútočila na Železné ostrovy. Euronova armáda ještě viděna nebyla a jeho představení je dlouho očekávané. Že by se v oné bitvě nakonec ukázal on?


Těšíte se na návrat Game of Thrones? Už jste se vzpamatovali ze závěru předchozí série? Znalci knižní série, o jakou bitvu podle vás nakonec půjde?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
před 185 týdny
SPOILER » Teď nějak nevím jaký 2 bitvy to mají bejt. Jestli myslí Stannise tak...
ševča
před 185 týdny
SPOILER » Jsou dvě bitvy o Zeď/Černý hrad. Nejdřív hned, jak se Jon...
nevermore
před 185 týdny
Jo, díky, mi to vypadlo. ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY