Facebook Twitter E-mail
5. ledna 2014

24 hodin: Judy Davis vs. Jack Bauer

Vítězka Emmy, Judy Davis, získala výraznou roli v připravované sérii seriálu 24 hodin, která nese podtitul Live Another Day.

Judy měla původně hrát německou obchodnici se zbraněmi Margo, ale postava byla přepracována a nyní to vypadá, že bude Britkou a zároveň vdovou po nebezpečném teroristovi.

Kromě Jacka Bauera (Kiefer Sutherland) se vrátí i další postavy (zmínili jsme se o tom už dříve zde). Mezi nimi nebude chybět Audrey Heller Raines (Kim Raver) nebo James Heller (William Devane). Samozřejmě nesmí chybět ani Chloe O'Brien (Mary Lynn Rajskub), o které jsme vám psali zde.

24 hodin: Live Another Day se bude natáčet v Londýně a naváže na čtyři roky staré seriálové finále. Podle prezidenta stanice FOX, Kevina Reillyho, to bude v podstatě 24 hodin vtěsnaných do dvanácti. Děj poběží chronologicky přes den, jen s vynecháním určitých časových úseků.


Těšíte se na novou sérii 24 hodin? Nebo už myslíte, že Jack Bauer nemá co nabídnout?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 205 týdny
Kruci, tak snad si tam střihne aspoň pár minut, já ji tam chci...
Pajky
před 205 týdny
Ale to víš, že se podívám, jen by byla větší motivace :) A třeba bych...
VanThomass
před 205 týdny
Já už se lekl :-D Každopádně douhlasím, že by to byla ještě větší motivace,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY