Facebook Twitter E-mail
4. ledna 2014

Exkluzivně: Revolution na FANDOVI!

Stanice FANDA pokračuje v příjemné seriálové nadílce. V září jsme vám psali exkluzivní zprávu o tom, že stanice nasadí do vysílání seriál Arrow, nyní v dobrých zprávách pokračujeme. Na české obrazovky míří další loňská novinka.

Podle našeho informovaného zdroje tentokrát půjde o seriál z dílny NBC – Revolution, který bude FANDA vysílat pod českým názvem Revoluce. Fanoušci tak budou moci v české premiéře sledovat, jak se moderní svět v jednom momentě celý zahalí do tmy. Dojde totiž k trvalému výpadku elektřiny. Nefungují mobily, počítače, auta. Lidé se musí přizpůsobit a začít využívat přírodu tak, jako po staletí předtím. Tak, aby přežili. Města se vylidnila a ve vzduchu se vznáší otázka – šlo o náhodu, nebo o tomto výpadku někdo ví více? A je energie opravdu navždy pryč?

Seriál má na svědomí Eric Kripke, který stojí také za úspěšným Supernatural. První série Revolution v USA trhala rekordy, seriál se stal jednou z nejúspěšnějších novinek loňské sezóny. Druhá řada však ve sledovanosti klesla, i když si fanoušci vývoj příběhu vesměs chválí. O tom, zda seriál bude obnoven pro třetí řadu, prozatím nebylo rozhodnuto.

Revoluce se fanouškům poprvé představí 25. ledna 2014. V programu převezme místo právě po Arrowovi, který tou dobou na stanici dojede kompletně první sérii. Revolution tedy pojede každou sobotu a neděli okolo 21:00.

Informace o dabingu pro vás zjišťujeme, hned jak je budeme mít, bleskovku aktualizujeme, tak si ji nezapomeňte průběžně kontrolovat!

Aktualizováno: Informace k dabingu:

Miles Matheson – Jan Šťastný
Charlie Matheson – Anna Theimer Suchánková
kpt. Tom Neville – Jiří Schwarz
Aaron Pittman – Marek Libert

Hodnocení na SerialZone.cz

Revolution je nejnovějším aktuálním seriálem, který se dostane do širšího českého povědomí. Jak jste spokojeni s touto volbou? Jste zvědaví na dabing?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 266 týdny
Ještě před dvěma lety bych nevěřil, že něco takového někdy napíšu, ale asi...
Marie2624
před 266 týdny
Stejně to bude určitě hrozný dabing :D -_- Doufala jsem, že to nebudou ještě...
ragelly
před 266 týdny
Info k dabingu: Miles Matheson - Jan Šťastný Charlie Matheson - Anna...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY