Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2014

Krmení pro watchlist: Bitten

Myslíte si, že éra seriálů jakož jsou Teen Wolf nebo The Vampire Diaries či The Nine Lives of Chloe King už skončila? Nebo myslíte, že je napůl zvířecích hrdinů stále málo? Pokud se spíše přikláníte, k té druhé možnosti a uvítali byste dalšího hrdinu či hrdinku. Vyzkoušejte nadcházející novinku od stanice Syfy s názvem Bitten.

Pokud jste příznivci vlkodlaků a ženských sexy hrdinek v hlavní roli, pak tento 13dílný seriál je přesně pro vás. Hlavní roli ztvární hvězda seriálu Smallville Laura Vandervoot, která už se superhrdinstvím díky roli Kary zkušenosti má.

Elena Michaels je prvním vlkodlakem ženského pohlaví na světě. S touhou uniknout svému osudu vlkodlaka a od svého stvořitele opustí smečku a vydá se do nového města. S novým přítelem a prací fotografky se i nadále snaží utajit své prokletí. Když se věci ovšem ještě víc zkomplikují, ocitá se Elena zpět ve Stonehaven, prvním vlkodlačím útočišti. Rozpolcená mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že udělá vše pro záchranu smečky.

Námět seriálu je založen na knize od Kelley Armstrong – Otherworld. Zda se i tato blonďatá superhrdinka zapíše do historie, na to si budeme ještě chvíli počkat.


Tak co necháte se pokousat a dáte seriálu šanci? Co říkáte tomu, že hlavní roli má opět blond ženská protagonistka?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LadyD
před 286 týdny
souhlasím, souhlasím a ještě jednou souhlasím. včera jsem zkoukla druhý díl...
ševča
před 286 týdny
co to má společného s being human? i v tom je vlkodlak, jasně,...
Sleslikslicka
před 286 týdny
Mě to jméno tak neskutečně irituje! "Elena" je pro mě prostě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY