Facebook Twitter E-mail
8. ledna 2014

Intruders: BBC America dává zelenou novému dramatu

Stanice BBC America si na svůj seznam přidává další drama. Před pár dny si objednala nový seriál nesoucí název Intruders, jehož produkce začne již na jaře. Bude vyprávět o tajné společnosti, která touží po nesmrtelnosti. Její členové budou vstupovat do těl jiných lidí a právě tam naleznou svá útočiště. Příběh se nechal inspirovat knihou The Intruders od spisovatele Michaela Marshalla Smitha.

Funkce výkonných producentů budou plnit Jane Tranter, Julie Gardner a Glen Morgan (The X Files), který se ujal i scénáře.

Generální ředitel BBC America, Perry Simon, sdělil následující: „Hlavní myšlenka Intruders je pouze smyšlená představa, což skvěle zapadá do našeho bloku, který zastupují dramata jako jsou Doctor Who nebo Orphan Black. Glen Morgan přednesl geniální scénář; z práce s Glenem, Jane Tranter, Julie Gardner a kolegy z BBC Worldwide Productions jsme nadšení.“ Morgan dodal: „Na spolupráci s Jane Tranter a Julií Gardner se opravdu těším. Jejich práce v tomto typu žánru byla ve světě průlomová. Moc mě potěšilo, že si BBC America seriál Intruders objednala.“

Poslední čtvrtletí bylo v rámci ratingů pro BBC America zatím nejvýznamnější. Intruders se tak přidá do linie dramat, na kterých si stanice velmi zakládá. Mezi ně patří například Broadchurch, Ripper Street, Luther, In The Flesh a nově i Fleming: The Man Who Would Be Bond, Atlantis, The Musketeers a Jonathan Strange and Mr Norrell.


Jste fanoušky seriálů z produkce BBC? Dáte šanci této novince?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nutrity
před 197 týdny
Určitě se na to podívám. Jelikož Drama od BBC America mám hodně ráda, mohlo by...
VanThomass
před 197 týdny
To zní zajímavě, určitě zkusím ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY