Facebook Twitter E-mail
10. ledna 2014

Tři nové piloty pro USA Network

S tím, jak se USA Network rozrůstá, by také ráda rozšířila svoji originální programovou nabídku. Dnes se blíže podíváme na tři dramata, která si stanice objednala.

„Tyto piloty jen ilustrují náš trvalý závazek k dalšímu vývoji silných, originálních dramat, kterými je USA Network dobře známá,“ řekl Chris McCumber, prezident USA Network. „Tato konkrétní směsice dramat pochází od těch nejlepších spisovatelů a producentů v oboru, z nichž každý přináší odlišný pohled a jedinečný talent pro rozvoj riskantních dějových linií a přesvědčivých postav.“

První je seriál s názvem Complications. Poté, co Matt Nix po sedmi sezónách skončil s divácky oblíbeným Burn Notice, přichází s odvážným dramatem z lékařského prostředí. Děj se točí kolem lékaře z předměstí – Johna Ellise. Připlete se do pouliční přestřelky, ve které zachrání život malému chlapci. Když se ale dozvídá, že chlapec je stejně odsouzený zemřít, rozhodne se zachránit mu život za každou cenu. Začne si uvědomovat, že jeho pohled na život a medicínu už nemusí být nikdy stejný.

Druhé drama, Novice, ukáže divákům cestu mladého muže, který právě ukončil univerzitu. Není žádným tajemstvím, že pro současné absolventy vysokých škol není uplatnění na trhu práce snadné. Kyle Jones se po škole vrací ke své rodině bojující s finančními potížemi a ke své středoškolské práci v restauraci. Ale minimální mzda mu s rodinnými dluhy moc nepomáhá, a tak dojde k přesvědčení, že jedinou cestou je cesta zločinu. Chopí se proto neočekávané příležitosti vydělat si peníze u korejské zločinecké rodiny. I když jde o nutnost, Kyle zjišťuje, že život mimo zákon má i své výhody. Novice pochází z pera Joa Gaytona a Tonyho Gaytona, tvůrců Hell on Wheels.

Tým v čele s Jonathanem Levinem (Warm Bodies, The Wackness) stojí za poslední objednanou novinkou. Rush je svižné hollywoodské drama, opět z lékařského prostředí. Dr. William Rush není jen tak obyčejný doktor na zavolání. Není vázán k žádné nemocnici a umí být velmi diskrétní, bez ohledu na vaše onemocnění. Tedy dokud máte dost hotovosti na zaplacení. Jeho klientelu tvoří lidé, kteří si nemohou dovolit žádat o tradiční léčbu, ať už pro to, kým jsou, co skrývají anebo pro to, co spáchali. Nemá nejmenší zájem měnit svůj život, dokud stará láska a jeho svědomí nezačnou věci komplikovat.


Těšíte se? Zaujala Vás nová dramata, nebo máte pocit, že seriálů z lékařského prostředí už tu bylo dost?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 235 týdny
Burn Notice zbožňuju, tak bych třeba ze zvědavosti zkusila první zmiňovaný, ale...
ševča
před 224 týdny
To první zní trochu divně, druhé se mi líbí, třetí je něco mezi Mob Doctor a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY