Facebook Twitter E-mail
10. ledna 2014

Mrtvá nemrtvá Anna Friel v novém pilotu NBC

Anna Friel, kterou nejvíce proslavil seriál Pushing Daisies (Řekni, kdo tě zabil), si zahraje společně s Jakem Robinsonem, zatím známém především díky roli Benneta z The Carrie Diaries, v novém thrilleru, který pro NBC připravuje spisovatel a producent Peter Horton.

Projekt s názvem Oddysey je popisován jako celosvětový špionání thriller. Příběh se soustředí na tři rodiny, které jsou rozděleny, když jsou vojanda, rozčarovaný firemní právník a znevažovaný politický aktivista vtaženi do šokujícího, mezinárodního spiknutí. Postavy jsou předurčeny narazit na spiknutí a nakonec změnit svět.

Anna by měla hrát tvrdou velitelku Odelle Ballard. Zanechala doma dítě a manžela a je jedinou ženou v jednotce. Jakeova role by měl být onen politický aktivista – Harrison Wolcott. Harrison je členem skupiny protestující proti summitu G8 v New Yorku. Je to zapřísáhlý antikapitalista, což se docela neslučuje s faktem, že jeho otec je váženým členem bohaté elity.

Napsání scénáře dostalo na starosti duo Adam Armus a Nora Foster, kteří již společně svořili scénáře k několika seriálům jako Hrdinové, Xena, Glory Days nebo Herkules.


Zaujal vás projekt Petera Hortona? Máte rádi špionážní thrillery?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 201 týdny
Nevim jestli by mě úplně zaujal seriál, ale na Annu Friel se rád znovu podívám...
vikrle
před 201 týdny
Na Annu Friel se mě osobně kouká dobře a i seriál Řekni, kdo tě zabil mém...
ševča
před 176 týdny
Měla jsem ji tam ráda, ale zas nějaké obrovské spiknutí? To je furt dokola.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY