10. 1. 2014

Mrtvá nemrtvá Anna Friel v novém pilotu NBC

Mrtvá nemrtvá Anna Friel v novém pilotu NBC

Anna Friel, kterou nejvíce proslavil seriál Pushing Daisies (Řekni, kdo tě zabil), si zahraje společně s Jakem Robinsonem, zatím známém především díky roli Benneta z The Carrie Diaries, v novém thrilleru, který pro NBC připravuje spisovatel a producent Peter Horton.

Projekt s názvem Oddysey je popisován jako celosvětový špionání thriller. Příběh se soustředí na tři rodiny, které jsou rozděleny, když jsou vojanda, rozčarovaný firemní právník a znevažovaný politický aktivista vtaženi do šokujícího, mezinárodního spiknutí. Postavy jsou předurčeny narazit na spiknutí a nakonec změnit svět.

Anna by měla hrát tvrdou velitelku Odelle Ballard. Zanechala doma dítě a manžela a je jedinou ženou v jednotce. Jakeova role by měl být onen politický aktivista – Harrison Wolcott. Harrison je členem skupiny protestující proti summitu G8 v New Yorku. Je to zapřísáhlý antikapitalista, což se docela neslučuje s faktem, že jeho otec je váženým členem bohaté elity.

Napsání scénáře dostalo na starosti duo Adam Armus a Nora Foster, kteří již společně svořili scénáře k několika seriálům jako Hrdinové, Xena, Glory Days nebo Herkules.


Zaujal vás projekt Petera Hortona? Máte rádi špionážní thrillery?

Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
Dadulinka

Dadulinka

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Pajky

Pajky

Nevim jestli by mě úplně zaujal seriál, ale na Annu Friel se rád znovu podívám :)
hodně dávno
vikrle

vikrle

Na Annu Friel se mě osobně kouká dobře a i seriál Řekni, kdo tě zabil mém celkem ráda. Takže jsem...
hodně dávno
ševča

ševča

Měla jsem ji tam ráda, ale zas nějaké obrovské spiknutí? To je furt dokola.
před 294 týdny
Další články k tématu