Facebook Twitter E-mail
9. ledna 2014

Backstrom: Nový detektivní seriál od tvůrce Bones

Detektivní drama Backstrom, které se nechalo inspirovat knihami od spisovatele Leif G.W. Perssona, se dočkalo znovuzrození. Hart Hanson, tvůrce seriálu Bones (Sběratelé kostí), projekt vyvinul již v červenci roku 2012. Tenkrát o něj projevila zájem stanice CBS, došlo dokonce i na objednávku pilotu. Byla tedy šance, že by se Backstrom objevil ve vysílání v sezóně 2013/2014, to se ale nestalo. CBS vybírala, až přebrala. Z jejich chyby se ovšem poučila stanice Fox a objednala si hned 13 epizod. Premiéra zatím stanovena nebyla, produkce ale začne již brzy.

V hlavní roli stojí hrubý a vznětlivý detektiv Everett Backstrom, kterého ztvární Rainn Wilson (The Office). V dalších rolích se objeví téměř všichni herci z původního pilotu, jako jsou například Kristoffer Polaha (Life Unexpected, Ringer), Dennis Haysbert (24) a Page Kennedy (Blue Mountain State). Zatím to vypadá, že chybět bude Mamie Gummer (Emily Owens, M.D.). Mezi výkonné producenty se zařadí již výše zmínění Hanson a Persson, společně s Niclasem Salomonssonem.

Hanson kromě Bones a Backstrom pracuje ještě na dvou dalších projektech. Pro ABC vyvíjí společně s Andrew Millerem (The Secret Circle) drama založené na knize The Good Thief's Guide od Chrise Ewana a pro Fox pracuje společně s Jasonem Horwitchem (Rubicon) na romantickém dramatu Noone. Pro Fox je Backstrom zatím čtvrtým seriálem, který plánuje vysílat v příští sezóně. Mezi zbylé tři patří drama Hieroglyph, komedie Mulaney a animovaný seriál Bordertown.

O předčasném konci tohoto seriálu jsme vás informovali již v září. Backstrom si společně s trailerem můžete připomenout v tomto článku.


Potěšilo vás, že se seriál na televizní obrazovky nakonec dostane? Přidáte si ho do svého watchlistu?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Winnie 2.0 윈이
před 197 týdny
Já na detektivky a kriminálky moc nejsem, ale když tam bude hrát Dwight ......
Carljack
před 197 týdny
Tak snad to bude dobré...
ševča
před 195 týdny
tak mamie se mi na tom z hlavních postav líbila nejvíc, tak doufám, že to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY