Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2014

Denis Leary se vrátí na FX s pilotem Sex & Drugs & Rock&Roll

Stanice FX objednala pilot pro komedii Sex & Drugs & Rock&Roll, díky kterému se na stanici vrátí Denis Leary. Ten už pro FX dřív tvořil drama Rescue Me (Zachraň mě), ve kterém zároveň hrál jednu z hlavních postav.

Současný Learyho projekt sleduje postavu Johnnyho Rocka, hudebníka ve střednímu věku, který zoufale touží být slavný a bohatý. Před 25 lety však svou šanci zahodil, protože se příliš oddával alkoholu, trávě a kokainu, samozřejmě nevynechal ani různé druhy prášků či souložení s přítelkyněmi kamarádů z kapely. Nyní se bude snažit dát svou kapelu The Heathens znovu dohromady, aby ještě jednou zkusili uspět.

Ředitel stanice Nick Schrier neskrýval své nadšení a prohlásil: „Sex & Drugs & Rock&Roll má úžasný koncept a scénář od Denise Learyho. Jsme nadšení, že se Denis vrací zpět na FX.“ Leary na to reagoval: „Jsem opravdu nadšený, že se mohu vrátit na FX. Spolupráce s Nickem s Johnem Landgrafem (šéf FX) byla jedním z nejlepších tvůrčích zážitků v mém životě. Navíc jsem slyšel, že stanice má teď větší sledovanost.“

Pilot Sex & Drugs & Rock&Roll bude natáčen V New Yorku, kde bude také dějově umístěn. Začátek je naplánován na letošní jaro a údajně je připravená možnost, že by v show příležitostně hostovaly skutečné rockové hvězdy.


Zaujal vás tenhle projekt? Dáte mu šanci? Co říkáte na možnost, že se objeví skutečné rockové hvězdy?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mmm66
před 197 týdny
Rock&Roll je moje krevní skupina. Denis Leary oblíbený herec, tak co dodat....
Pajky
před 197 týdny
Taky jsem na to poměrně zvědav, třeba se to ponese v duchu Californication...
ševča
před 196 týdny
nebo třeba ne, to bych brala. nevím, uvidíme. bojím se, že sice budou tvrdit,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY