Facebook Twitter E-mail
8. ledna 2014

Sherlock: Moffat už má vymyšlený děj čtvrté i páté série!

To sice není žádná novinka, jelikož se o čtvrté řadě vyjádřil před pár měsíci i sám Sherlock a sám Moffat o ní nepochyboval už v prosinci, dnes však během promítání poslední epizody na panelu BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) Steven Moffat potvrdil, že už mají vymyšlenou zápletku. A pozor, nejen zápletku pro čtvrtou, ale dokonce i pro pátou řadu Sherlocka!

Znamená to, že se tedy stoprocentně natočí? Zatím ne, nicméně je to významný posun. V kombinace s rekordními ratingy třetí série (druhý díl zaznamenal pouze mírný pokles) to budou pro BBC jistě slušné plusové body pro to, aby se snažila hercům, kteří mají nabité rozvrhy, vyjít vstříc a další epizody objednala.

Kromě toho fakt, že tvůrčí tým přemýšlí o dvou sériích zároveň, by mohl být pro fanoušky zábavný v tom smyslu, že by se třeba nějaké skryté náznaky na pátou sérii mohly objevit již ve čtverce!

Berte na vědomí, že prozatím oficiálně čtvrtá série objednaná není, i když je vysoce pravděpodobná. Jakmile se BBC v tomto ohledu vyjádří, určitě vám dáme vědět.

Poslední díl třetí řady bude stanice BBC vysílat 12. ledna.


Brali byste další série Sherlocka? Líbí se vám, že Moffat a spol. pracují na dvou řadách zároveň?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 258 týdny
pokud to začne být zase sherlock, klidně i deset dalších řad, ale zatím...
Leslie
před 258 týdny
I Sign of three? Mě osobně vrah v tomto případě vůbec nenapadl... U...
ševča
před 258 týdny
no to právě bylo tak jasné, jak už dlouho žádný vrah v kriminálkách....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY