Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2014

Pravá krev na stříbrném plátně?

Jak už jste se mohli dočíst v jedné z našich předchozích bleskovek (zde), sedmá série True Blood bude poslední. Ale skončí tím pro fanoušky upírská sága nadobro?

Stephen Moyer se zúčastnil Mezinárodního filmového festivalu ve Fort Lauderdale. Zde poskytnul rozhovor, a to především o filmu Free Ride, který produkoval a ve kterém ztvárnila hlavní roli jeho žena Anna Paquin. Ale když přišla řeč na nadcházející závěrečnou sezónu True Blood, Stephen se zmínil, že je cosi na obzoru.

Na otázku co budou fanoušci a on osobně dělat v létě, kdy seriál končí, odpověděl Stephen následovně:
„Nejsem si jistý, co bude v létě 2015, ale pokud se věci vyvinou tak, jak doufám, potom by tu mělo být na co se dívat v létě 2016. Chystáme se to oznámit… brzy.“

Pokud se poštěstí, tak by se True Blood mohla vydat ve stopách Sexu ve městě, Hvězdné brány a dalších seriálů, které se dočkaly uvedení na filmová plátna.

Fanoušci už ale také začali spekulovat, že Stephenova slova by se dala vyložit i jinak. Je možné, že tím „něčím, na co bude dát dívat“ nebude film, ale spin-off. Kdo ví? Nechme se překvapit a počkejme si na oficiální vyjádření.


Navnadili jsme vás? Co byste raději – spin-off nebo film?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 178 týdny
Jako já už vyloženě trpím, nutím se do toho, abych se teda dodívala, už druhý...
IcePrincess
před 178 týdny
Na to jednoduche reseni..nedivat se na to. Nic nebude nikoho nutit a nikdo...
ševča
před 178 týdny
Není. Když u toho člověk zabil 60 hodin, tak by chtěl aspoň vidět, jak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY