Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2014

Glee: Holly Holliday se vrací do Limy!

Ke konci minulého roku jsme vás informovali, že do blížící se 100. epizody hudebního Glee zavítají některé původní postavy. Dnes se objevila zpráva, že společně k nim se připojí i herečka Gwyneth Paltrow, která v seriálu ztvárnila mimořádnou suplentku Holly Holliday, naposledy spatřenou v druhé řadě.

Jubilejní 100. epizoda se zaměří na Sue Sylvester (Jane Lynch), ředitelku McKinley High, která se po několikaletém snažení konečně dočkala ukončení činnosti pěveckého klubu New Directions. Většina hlavních postav včetně Holly Holliday se vrátí do Limy, aby řekli své poslední sbohem Willovi (Matthew Morrison). Poté se dějová linka přesune do New Yorku, kde začne sledovat životy Rachel (Lea Michele), Blaina (Darren Criss), Kurta (Chris Colfer), Sama (Chord Overstreet) a Mercedes (Amber Riley) a pravděpodobně pár dalších postav.

Kromě původních postav se v oné epizodě setkáme i s nějakými nováčky. Hvězda ze seriálu Gossip Girl (Super drbna), Chace Crawford, ztvární novou známost Quinn (Dianna Agron), postavu Biffa. Zda si v epizodě i zazpívá zatím oznámeno nebylo.

Glee se vrátí na obrazovky 25. února. Jubilejní 100. epizoda bude odvysílána jako dvouhodinový speciál 18. a 25. března.


Těšíte se na 100. epizodu? Jste rádi, že se v ní objeví i Holly? A co říkáte na postavu Biffa? Chtěli byste ho slyšet zpívat?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lokot
před 204 týdny
Z té sté epizody mám rozporuplné pocity, co se děje týká, ale Holly a Chase...
KatyBitch
před 204 týdny
Jo Tina mě taky dráždí ale ne tolika jako "rádoby diva hrozně zkušená...
luckily
před 204 týdny
Pfff...:( Tak to mě dost štve... Ne že by mi teda vadilo nějak zvlášť to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY