Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2014

Conanova pravá ruka zachraňuje svět

Každý, kdo se alespoň trošičku vyzná ve světe amerických talk show, už pravděpodobně slyšel o potrhlém Irovi s ryšavou čupřinou – Conanu O'Brienovi. Jeho show (Conan) je v Americe po právu jednou z nejoblíbenějších.

A co by byl Conan bez své pravé ruky, věrného pomocníka a přítele – Andyho Richtera? Andy je ten, co vždy nenápadně posedává na konci pohovky, ale když už se ozve, stojí to většinou za to.

Tento formát talk show, kde je vedle moderátora jeho „sidekick“, je stále oblíbený. Někdo má kapelu, někdo vlezlého Mexičana, jiný zase punkerského robota a vycpaného koně. Andy je s show Conana O'Briena od samého počátku, ale nezůstal jen u ní. Kromě nespočtu vedlejších a jedné, či dvou hlavních rolí (propůjčil hlas té malé potvůrce s velkýma očima z Madagaskaru jménem Mort) byl také několikrát obsazen jako „hostující hvězda“. Naposledy to bylo v loňské novince Brooklyn Nine-Nine.

Nyní podepsal účinkování v nadcházející epizodě Sean Saves the World. Jeho postava je popsána jako kandidát do senátu s potížemi se sebeovládáním.


Co si myslíte o Andym? Máte rádi jeho humor a těšíte se na jeho roli?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Biskin
před 200 týdny
Andy Richter se píše s měkkym "i" ;)
Seraphine313
před 200 týdny
Korektor zaspal... :D
Jirkass
před 200 týdny
Z toho kouká potencionálně humorný díl :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY