Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2014

ABC Family objednala dva nové seriály

Stanice ABC Family oznámila, že uvede dva půlhodinové komediální seriály. Jedním z nich je Mystery Girls v hlavní roli s Tori Spelling a Jennie Garth, v druhé novince od výkonné producentky Ashley Tisdale, Young & Hungry, si hlavní roli zahraje Emily Osment. Natáčení obou seriálů odstartuje v Los Angeles na začátku letošního roku a premiéra se uskuteční ještě letos.

Prezident ABC Family Tom Ascheim řekl: „Je skvělé začít nový rok a mé funkční období na ABC Family uvedením těchto dvou zábavných seriálů. Řada komedií na ABC Family i nadále oslovuje naše diváky a já jsem nadšený, že tomu můžeme přispět uvedením Mystery Girls a Young & Hungry, které si jistě najdou své fanoušky.“

„Jsme rádi, že můžeme naše seriály rozšířit dvěma novými přírůstky, které staví na našich již pevných komediálních seriálech, jako jsou Melissa & Joey a Baby Daddy říká Kate Juergens, generální kreativní ředitelka a výkonná viceprezidentka pro program a vývoj ABC Family. “Diváci jsou nadšeni, že uvidí Tori Spelling a Jennie Garth na televizní obrazovce opět pohromadě. Zamilují si tyto komedie, které nám přinesou zábavu a nové postavy, se kterými budeme mít o zábavu postaráno."

Mystery Girls sleduje osudy bývalých hvězd televizního detektivního seriálu. Charlie Contour opustila Hollywood a stala se matkou a ženou v domácnosti, zatímco Holly Hamilton hledá cestu zpět do showbyznysu. Jejich stereotypní životy jsou narušeny ve chvíli, kdy se Nick stane svědkem trestného činu a nebude chtít mluvit s nikým jiným, než s Charlie a Holly. Bývalé přítelkyně se tak budou muset usmířit a poskytnout své schopnosti z televizní show.

V seriálu se můžeme těšit na Tori Spelling (Beverly Hills 90210) v roli Holly Hamilton, Jennie Garth (Beverly Hills 90210, What I Like About You) jako Charlie Contour a na nováčka Miguela Pinzona v roli Nicka. Výkonnými producenty jsou Tori Spelling, Jennie Garth a Maggie Malina (Single Ladies). Seriál produkuje Tori Spelling a pilotní díl byl napsán Shepardem Boucherem (Men At Work).

Ke střetu dvou světů dojde v seriálu Young & Hungry. Josh, bohatý podnikatel v oblasti technologií, potkává Gabi, mladou a kurážnou potravinářskou blogerku, která by se ráda stala osobní šéfkuchařkou. Gabi zoufale touží po práci a své schopnosti musí dokázat Joshovu pobočníkovi, který pro tuto práci preferuje spíše slavné šéfkuchaře. Když Josh požádá Gabi, aby připravila romantickou večeři pro něj a jeho přítelkyni, večeře skončí neúspěchem a Gabi se ocitne ve velmi svízelné situaci. S pomocí svého nejlepší přítelkyně Sofii a Joshovy hospodyně Gabi změní obtížnou situaci v příležitost získat zaměstnání a možná i lásku.

V seriálu Young & Hungry uvidíme Emily Osment (Hannah Montana) v roli Gabi, Jonathana Sadowskiho ($#*! My Dad Says) jako Joshe, Rexe Lee (Entourage), Aimee Carrero a Kym Whitley (Animal Practice) a jako hostující hvězdu Annie Potts (GCB).

Výkonnými producenty seriálu jsou Eric Tannenbaum a Kim Tannenbaum (Dva a půl chlapa), CBS Television Studios, Relativity Television, Jessica Rhoades a Ashley Tisdale (High School Musical). Pilotní díl napsal David Holden.


Těšíte se na připravované seriály?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Anett94
Autorka ve volném čase sleduje seriály různých žánrů a ráda si o nich zjišťuje informace. Pokud to zrovna nedělá, pravděpodobně studuje elektro, nebo se věnuje svým koníčkům.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jirkass
před 200 týdny
No uvidíme, co z toho vznikne, ale větší šanci dávám prvně jmenovanému...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY