Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2014

Michael Rapaport se podívá do Raising Hope

Michael Rapaport je v současnosti poměrně vytížen. Jako člen rodiny Crowů se bude pravidelně objevovat v dramatu stanice FX Justified (Strážce pořádku), nyní vyšlo najevo, že si navíc zahostuje v Raising Hope (Vychovávat Hope).

Rapaport si zahraje postavu jménem Michael a na scéně se objeví v okamžiku, kdy se Burt (Garret Dillahunt) a Virginia (Martha Plimpton) rozhodnou adoptovat štěně. V rámci toho, aby se ujistil, že budou štěněti dobrými rodiči, rozhodne se je důkladně sledovat. Role milovníka zvířat je mu asi souzena, zahraje si ji totiž i v již zmíněném Justified, kde bude hrdým vlastníkem aligátoří farmy.

Někteří z vás si ho určitě pamatují jako agenta Dona Selfa ze seriálu Prison Break (Útěk z vězení). Dlouhou dobu hrál také Dannyho Hansena v Boston Public (Bostonská střední) a loni se objevil jako mafián v The Mob Doctor (Doktorka podsvětí). Fanoušci Friends (Přátelé) však určitě nezapomenou na jeho roli policisty Garyho.


Zamlouvá se vám Rapaport? Těšíte se na jeho hostování v Raising Hope?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebe.h2
před 203 týdny
Děkuji za článek, ale nemělo by tam být Boston public? Odkaz je správný, jen...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY