Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2014

NBC oznamuje: 4 midseason seriály začnou na konci února

Rok pokračuje a několik ze zbývajících seriálů z naší velké interportálové tipovačky Kdo přežije se dozvídá své datum startu v televizním programu.

Tentokrát se k oznámení rozhodla stanice NBC, která nabídla divákům premiérová data About a Boy, Growing Up Fisher, Crisis a Believe.

Obě komedie, About a BoyGrowing Up Fisher, se v programu objeví v úterý 25. února. About a Boy obsadí timeslot v 9 večer, po silné realitce The Voice. Growing Up Fisher se pak bude vysílat o půl hodiny později.

První epizody se ale budou vysílat už dříve. NBC, stejně jako v roce 2010, i letos vysílá Zimní olympijské hry a snaží se toho co nejvíce využít. Proto se premiéra About a Boy odehraje už v pátek 21. února o půl jedenácté večer, těsně po ukončení olympijského vysílání. Úvodní epizoda Growing Up Fisher se pak bude vysílat v neděli 23. února, také o půl jedenácté, těsně po závěrečném ceremoniálu her.

Mystery drama Believe od J.J. Abramse (Star Trek, Fringe, Alias, Lost) a Alfonsa Cuaróna (Harry Potter a vězeň z Azkabanu, Gravitace) se na obrazovkách objeví v půlce března, konkrétně v neděli 16. v 9 hodin večer. Seriál si ale také užije speciální předpremiéru – první díl se odvysílá už v pondělí 10. března v 10 večer, po realitce The Voice.

Thriller CrisisGillian Anderson v hlavní roli začne stejný den (16. března), jen o hodinu později, tedy v 10 večer.

Společně s premiérami těchto čtyř skriptových seriálů stanice oznámila i premiéru nové reality show American Dream Builders. Soutěž, ve které bude 12 designérů a stavitelů rekonstruovat domy s různými architektonickými styly a snažit se tak předvést co nejlepší transformaci, začne v neděli 23. března v 8 večer.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY