Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2014

The Intruders: John Simm shrábnul hlavní roli!

Britský herec John Simm si zahraje jednu z hlavních rolí v nově připravovaném dramatu BBC America od Glena Morgana, které nese název The Intruders.

Půjde o moderní drama s prvky paranormálních aktivit. The Intruders se bude odehrávat v oblasti severozápadní Ameriky, kde se začnou dít zdánlivě nesouvisející věci. Dozvíme se o spiknutí, které má za následky změnu lidské povahy a jejího chápání.

Simm bude hrát Jacka Whelana, expolicistu z Los Angeles, který se stal spisovatelem. Chtěl totiž uniknout temné a násilné minulosti, aby mohl vést zdánlivě klidný život s manželkou Amy. Poté, co Amy zmizí, pustí se Jack do vyšetřování, které ho donutí vyrovnat se s hříchy vlastní minulosti.

Tato role znamená pro Simma návrat zpět na stanici BBC America, kde se už dříve objevil v seriálech Life on Mars nebo State of Play. Fanoušci Doctora Who si ho také určitě pamatují jako velkého záporáka Mastera.

Jako hlavní tvůrce a producent stojí za projektem Glen Morgan. Příběh je založený na stejnojmenném románu Michaela Marshalla Smitha. The Intruders se tak připojí k původním dramatům stanice, mezi které patří Orphan Black, Fleming, Atlantis nebo Doctor Who.


Máte rádi Johna Simma? Těšíte se, že ho znovu uvidíte?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Willow R.
před 218 týdny
John Simm a novy serial s prvkami paranormalnych aktivit,to za sa tesim...
ArchitectOfLight
před 218 týdny
Oooh, to znie fakt dobre!
Pajky
před 218 týdny
Coby Master mě taky rozhodně přesvědčil, že bych se na něj znovu podíval

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY