Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2014

BBC America objednala špionážní minisérii The Game

Stanice si objednala šestidílnou minisérii u Tobyho Whithouse, který se scenáristicky podílel například na Ceně za lidskost, Pánovi času nebo Torchwoodu.

Do hlavní role špionážního dramatu The Game byl obsazen Brian Cox. Minisérie by měla zachycovat události kolem roku 1970, tedy špionáž z období studené války. Příběh se zaměřuje na MI5, která chrání svůj národ před hrozbami, které sebou studená válka přináší, a to tak, aby se o nich nikdo nedozvěděl.

The Game bude spadat do dramatického bloku BBC America. Stanice chce minisérii připojit ke kritikami opěvovanému seriálu Orphan Black, k nadcházejícím The Musketeers i k paranormálnímu dramatu The Intruders, o kterém jsme psali zde.

BBC America ukončila rok 2013 na vrcholu, minimálně co se týče hodnocení původních sérií. Velké ohlasy zaznamenal nejen již zmíněný Orphan Black, ale i Broadchurch, Luther a samozřejmě Doctor Who. Generální manažer stanice, Perry Simon, poznamenal, že prosinec byl nejlépe hodnocený měsíc stanice i díky vánočnímu speciálu Doctora Who.


Líbí se vám kvalita dramat ze stanice BBC America? Co říkáte na další špionážní drama? Dáte mu šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY