Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2014

Raising Hope přivítá Judith Light

Herečka Judith Light známá ze seriálů Who’s the Boss, nového Dallas nebo americké verze Ošklivky Betty, se objeví v komediálním seriálu Raising Hope stanice Fox.

Zahraje si šéfovou Virginie (Martha Plimpton), která pracuje pro úklidovou firmu Knock Knock Knock (neboli Ťuk Ťuk Ťuk).
Zda bude Light hodná šéfová, nebo zlá, se ještě neví. Prozatím je ale známo, že se její postava budeme jmenovat Judith a v seriálu se objeví někdy na začátku tohoto roku.

Judith Light není žádná nevýrazná a neznámá herečka. Během své seriálové kariéry vyhrála přes 10 ocenění, z toho dvě sošky Emmy za roli v soap opeře One Life To Live, a byla nominována na další za roli v Ošklivce Betty.
Jelikož si Raising Hope nevede moc dobře, budeme pevně doufat, že Judith rolí excentrické, výbušné a a povrchní šéfové sledovanost zvedne a okoření vztahy v rodině Chancových.


Znáte Judith Light? Je to vaše oblíbená herečka?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
El Jay
Autor o sobě hrdě prohlašuje, že je seriálový fanatik. Jeho největší lásky jsou Simpsonovi a Přátelé, ale sleduje vše, co mu padne do oka. Na SZ je jako doma, a tak se rozhodl přiložit ruku k dílu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY