Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2014

Chevy Chase a Beverly D'Angelo připravují komedii pro ABC

Chevy Chase chystá návrat na televizní obrazovky a spojí kvůli tomu síly s Beverly D'Angelo, s kterou hrál v sérii komedií Bláznivá dovolená. Třetím členem týmu se stal Aaron Kaplan.

Projekt je v opravdu brzké fázi příprav, momentálně pro něj není připraven žádný scenárista, ba dokonce ani příběh. Času je však dost, neboť projekt má být připraven až pro sezónu 2015–16.

Na začátku ledna se vrátil seriál Community (Zpátky do školy), ve kterém Chevy účinkoval čtyři série. Na začátku současné páté se na chvilku objevil, avšak jen jako hologram. Pierce Hawthorne, jeho postava, byl totiž vykázán z půdy Greendale, navíc ve třetí epizodě ho tvůrci již definitivně odstranili.

Tento projekt ABC tedy dá znovu dohromady dvojici hereckých veteránů, jejichž postavy Clarka a Ellen Griswoldových vstoupily do filmové historie. Mimochodem, duo údajně pracuje i na znovuoživení série Bláznivých dovolených pro velká plátna.


Zajímá vás návrat Chevyho Chase? Zaujal vás projekt? Znáte jejich Bláznivé dovolené?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY