Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2011

Glee se objeví v Cleveland Show

Herce z této show už jsme kreslené mohli vidět, a to v září, kdy se objevili i v Simpsonech (22×01 Elementary School Musical). Nyní se objeví v jiném animovaném seriálu televizní stanice Fox – v Cleveland Show. Bude se jednat o jakousi ukázku, nebo spíše výřez v Clevelandově televizi. Cleveland má potíže s tím, jak být dobrým tátou, a tak mu studenti z McKinleyho střední poslouží jako modely pro to, jak by se děti měly chovat. Očividně neviděl epizodu věnovanou Britney Spears. I přes to, že se jedná o třináctisekun­dovou ukázku, propůjčí své hlasy k této epizodě Jane Lynch, Matthew Morrison a trojice studentů Lea Michele, Chris Colfer a Cory Monteith.

Výkonný producent Rich Appel řekl, že dostat Glee do Cleveland Show ho napadlo už před rokem, kdy popularita Glee nedosahovala takových výšin jako dnes. „Kdybych věděl, jaký fenomén se z Glee stane, Lea Michele by zazpívala mnohem více než jednu notu.“ Producent také dodává, že si Lea se svým “vystoupením“ hravě poradila.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY