Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2014

Web Therapy: Terapie není nikdy dost

Stanice Showtime se rozhodla pokračovat ve své terapii. Kabelovka dnes oznámila, že oficiálně objednává čtvrtou sérii komedie Web Therapy, ve které září hvězda z Friends, Lisa Kudrow.

Seriál je adaptací stejnojmenného webseriálu. Dosud se na stanici odvysílalo 31 epizod v průběhu tří sezón. Třetí řada skončila v září malým cliffhangerem. Čtvrtá série bude mít deset dílů, její premiéra prozatím nebyla stanovena.

Webseriál také stále běží, v únoru zakončí již svou pátou sérii. „Showtime je pro Web Therapy skvělým spolupracovníkem. Je to perfektní stanice pro tuto originální komedii,“ vyjádřil se producent seriálu, Dan Bucatinsky.

Rozhodnutí o obnovení přichází poté, co se stanice rozhodla po sedmi letech ukončit svou veteránskou komedii Californication. Nedávno po čtyřech letech skončila dramatická komedie The Big C. Showtime má v oblasti komedií stále k dispozici Shameless, House of Lies, Nurse Jackie a Episodes, který již dostal brzkou zelenou pro čtvrtou řadu.


Sledujete Web Therapy? Jste rádi za obnovení? Líbí se vám více televizní verze, nebo webseriál?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 196 týdny
Vážně to nikdo z vás nesleduje? Se docela divím, že seriál, který už jede...
Pajky
před 196 týdny
Ja zkoušel jeden díl, ale nijak me to nechytlo. Možná je to i tím, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY