Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2014

Bude další Sherlock ještě letos?

Fanoušci Sherlocka možná nebudou muset na nové epizody čekat tak dlouho, jak se obávali. Svitla totiž malá jiskra naděje, že by se tento populární seriál mohl na BBC vrátit již letos na Vánoce!

Podle britského bulvárního deníku The Sun stanice plánuje urychlit Sherlockův návrat:

„BBC touží po tom, aby se letos konal štědrovečerní sherlockovský speciál. Chce, aby jeho hit byl připravený,“ řekl nejmenovaný zdroj.

Berte však na vědomí, že tato zpráva není ničím podložená a dost možná si tedy na Sherlocka budete muset počkat déle. O možnosti uvedení seriálu ještě letos napsal totiž pouze Sun, který navíc citoval jen anonymní zdroj. Kromě toho se natáčení musí přizpůsobit pořádně nabitým pracovním rozvrhům hvězd seriálu, herců Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana.

Naopak do karet této zprávě hraje fakt, že se tvůrce Steven Moffat v rozhovoru vyjádřil, že už má vymyšlenou zápletku nejen pro čtvrtou, ale i pro pátou sérii.


Tak co, Sherlockovci? Brali byste poloviční čekací dobu? Věříte, že se tato zpráva ukáže pravdivou?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 196 týdny
Takových slibů tu už bylo více, nikdo by se určitě nezlobil, kdyby to bylo už...
Petina
před 196 týdny
Kdyby to jen zveřejnil někdo jiný než The Sun, tak bych tomu i věřila......
DrMovr7
před 196 týdny
Po právě shlédnutém 3. dílu: čekání déle než do příštího týdne bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY