Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2014

Ve Sběratelích kostí bude nový internista

Nedávno jsme si řekli, jak to vypadá s plány seriálu Bones (Sběratelé kostí) do budoucna, nyní se podíváme na novinky u obsazení. Do již tak početného týmu Jeffersonova institutu přibude nový člen. Zahraje si ho Ignacio Serricchio. Ten je televizním divákům nejvíce známý díky soap operám The Young and the Restless (Mladí a neklidní) a General Hospital, ale pamatovat si ho můžete i z Ghost Whisperer (Posel ztracených duší) nebo Privileged (Smetánka).

Serricchio si zahraje velmi prominentního soudního antropologa z Kuby, který přichází do Spojených států kvůli hledání azylu. Bude si tak muset získat zpět pracovní pozici, která mu v jeho zemi už léta patřila. I proto si myslí, že je Brennanové (Emily Deschanel) rovný, je ale zřejmé, že Brennanová to nebude cítit stejně.

Premiéru pro jeho postavu tvůrci přichystali do jarních epizod. Zajímavostí je jistě i fakt, že Serricchio si stihl zahostovat dvě epizody v seriálu The Finder (Šestej smysl), jednu sérii trvajícím spin-offu Sběratelů kostí.


Zamlouvá se vám nový internista? Nebo vám stačí ti, co už jsou ve hře? Kterého z nich máte nejradši?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 195 týdny
:D tomu to dá Kůstka pěkně sežrat!
ArchitectOfLight
před 195 týdny
Od odchodu Zacka tých internistov striedajú ako ponožky. Ale už som si zvykla,...
ševča
před 192 týdny
takže bude na jedno brdo s tím novým, co je všem otravný.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY