Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2014

Dichen Lachman si zahraje v novince The 100

Jedna z očekávaných novinek stanice CW se rozrostla o další postavu. V seriálu The 100 se objeví Dichen Lachman. Tu si diváci mohou pamatovat z role Sierry v seriálu Dollhouse (Dům Loutek) nebo jako domorodou obyvatelku ostrova Tani v seriálu Last Resort (Poslední základna).

V budoucnosti po nukleární válce zbytek civilizace přežívá na vesmírné lodi. Vůdce lodi Isaiah Washington vyšle 100 mladistvých delikventů zpět na Zemi, aby zjistili, zda už je obyvatelná. Dichen se objeví v roli Anyi, tajemné přeživší, na kterou skupina při svém pátrání na Zemi narazí.

Zatímco tato informace odpovídá na otázku, zda život na Zemi ještě existuje, vyvolává zároveň i mnoho nových otázek. Bude Anya přítel nebo nepřítel skupiny? Je také záhadou, jak přežila, když radiace měla být tolik devastující. Premiéra seriálu je připravena na středu 19. března po odvysílání Arrowa


Pamatujete si Dichen? Těšíte se až ji znovu uvidíte? Vyhlížíte netrpělivě novinku The 100?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Rosanna
před 195 týdny
Teším sa, v Last Resort bola sympatická :)
Willow R.
před 195 týdny
Tesim sa,Sierru som mala velmi rada.
kneznaL
před 195 týdny
To by nemusel být špatný seriál. Já si jí pamatuji z Dollhouse. Last...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY