Facebook Twitter E-mail
20. ledna 2014

Kathy Bates na návštěvě u Mika a Molly

Zdá se, že období velkých změn je ten nejlepší čas pro nějaké ty trable. Molly (Melissa McCarthy) se usilovně snaží stát se spisovatelkou když v tom se objeví nečekaná návštěva. CBS obsadila Kathy Bates do role Mollyiny nové kamarádky – Kay McKinnon.

Kay McKinnon a Peggy Biggs (Rondi Reed) byly během středoškolských let nejlepšími kamarádkami. Když se nyní po letech Kay, zcestovalá fotografka, vrací na návštěvu, ihned si s Molly padnou do noty. Což se samozřejmě nebude líbit Peggy, která Molly obviní, že se jí snaží ukrást nejlepší přítelkyni, řekl novinářům na předávání Zlatých Glóbů výkonný producent Chuck Lorre.

Kathy již byla v jedné z dřívějších listopadových epizod nabídnuta role slavné spisovatelky, ale nemohla přijmout, kvůli natáčení American Horror Story: Coven v New Orleans. Do této role byla nakonec obsazena Susan Sarandon, která se s Kathy Bates a Melissou McCarthy již letos setkala při natáčení letní komedie Tammy.


Co říkáte na roli Kathy Bates? Myslíte, že se může zdržet na více epizod? A měla by?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY