Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2014

CW objednává spin-off Veronicy Mars!

Dnešní TCA press-tour stanice CW nese první ovoce. Šéfové stanice oznámili, že hodlají pokračovat s Veronicou Mars! Ovšem jako vždy je vše trochu jinak.

CW právě uzavřela dohodu o vytvoření spin-offu k tomuto fanoušky milovanému seriálu. Nepůjde ale o klasický v televizi vysílaný seriál, ale o webseriál. CWčko ho hodlá nasadit na CW Seed, kde promítá všechny své původní digitální seriály.

Spin-off pochází od Roba Thomase, který vytvořil Veronicu a který se také ujal režie chystaného filmu. Bohužel, prozatím nemáme žádné další informace, jelikož k dohodě došlo právě před chvílí. Zatím se tedy neví, o čem spin-off bude, jaké postavy se v něm objeví, jestli se můžeme těšit na známé tváře nebo kdy by měl být dostupný.

Na film se fanoušci můžou těšit již za dva měsíce – 14. března!

Aktualizováno:

Jen pár hodin po oznámení spin-offu se k projektu vyjádřil sám Rob Thomas, který osvětlil několik informací:

„Půjde o komedii s Dickem Casablancasem v hlavní roli,“ sdělil Thomas na svém Twitteru.

Vznikne přibližně osm desetiminutových epizod. Datum jejich zveřejnění není známo, nicméně se předpokládá, že to bude po filmovém debutu Veronicy Mars.


Sice to není Veronica, ale co myslíte? Jde o dobrý tah? O čem by takový spin-off mohl být? A jaké postavy by v něm měly vystupovat?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Renusska
před 278 týdny
No tak teď už jsem méně natěšená :) ale i tak to bude zábava .
The M
před 278 týdny
No keď som na FB uvidel "Veronica Mars Spin-off" od nadšenia som...
ševča
před 276 týdny
to jsou takové zdrhy... nejdřív seriál pohřbili, a když ho štáb zvládl vzkřísit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY