Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2014

Jmenuju se Constantine, John Constantine, ty hajzle!

David Goyer a Daniel Cerone by měli pro stanici NBC přivést k životu adaptaci grafického románu Hellblazer od DC Comics. Stanice si totiž objednala pilot původního projektu.

Mistr okultních věd a také jedna z nejoblíbenějších postav od DC, to je John Constantine. Constantine neustále bojuje se svou vírou a je stíhán hříchy minulosti, ale je nečekaně vržen do role obránce lidstva před hromadící se temnotou.

Po úspěšném filmu z roku 2005 s Keanu Reevesem v hlavní roli, tak bude (minimálně pilot) Constantine dalším zpracováním komiksu, který původně vytvořili Alan Moore, Steve Bissette, a Jamie Delano.

NBC si kromě Constantina objednala také pilot další novinky – Mysteries of Laura. Tento seriál je popisován jako procedurální drama sledující osudy svérázné detektivky z oddělení vražd, která se potýká s řešením riskantních zločinů, exmanželem a ďábelskou sadou dvojčat. Toto drama založené na španělském formátu napsal Jeff Rake (Sběratelé kostí, Kauzy z Bostonu, Franklin a Bash). Bude na něm pracovat společně se scenáristou Gregem Berlantim (Arrow, Dawsonův svět, Everwood), Melissou Berman a Aaronem Kaplanem (Top Chef, The Real Housewives of New York City).


Přijde vám některý z projektů zajímavý? Chcete Constantina v seriálovém provedení?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 195 týdny
Docela by mě zajímalo, jestli půjdou ve stopách filmu nebo komiksu, kde je...
spike
před 195 týdny
James Marsters mě taky napadl ale je otázka jestli už není na podobnou roli...
IcePrincess
před 195 týdny
Je starý, ale myslím, že by se na roli pesimistického muže se štiplavým...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY