Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2014

Agents of S.H.I.E.L.D.: Nová posila v podobě Billa Paxtona

Herec Bill Paxton, kterého v seriálovém světě nejvíce proslavila jeho role polygamisty v Big Love (Velká láska), ukáže své síly v letošní novince Agents of S.H.I.E.L.D.. Objeví se nejméně ve čtyřech epizodách a svou premiéru si odbude někdy koncem února nebo začátkem března.

Paxton bude hrát agenta Johna Garretta, který bude pracovat po boku agentů Warda (Brett Dalton) a May (Ming-Na Wen), a objeví se za velmi překvapujících okolností. „Je to ten typ člověka, co chce být v akci za každých okolností, ať to stojí, co to stojí,“ prozradila výkonná producentka Maurissa Tancharoen. Jed Whedon, další výkonný producent, pokračoval: „Chtěli jsme představit silného a rázného vrstevníka agenta Coulsona (Clark Gregg).

V komiksu Elektra: Assassin Garretta S.H.I.E.L.D. proměnil v robota, aby mu tak zachránili život poté, co se zranil. Whedon ovšem sdělil pouze následující: „Když Garretta povýšili na úroveň 7, nechtěl už sedět za stolem. A také není moc velkým fanouškem veškerých formalit, které s S.H.I.E.L.D.em přichází. Pomůže Coulsonovi vyřešit několik záhad a nebude se u toho bát použít i bombu nebo dvě.“

Mezitím ale Agenty navštíví jeden velmi speciální host. V příští epizodě, která se vysílá 4. února, se objeví samotný král komiksů a stvořitel řady hrdinů, Stan Lee.


Myslíte si, že je Bill Paxton vhodným obsazením? Jste zvědaví na jeho ztvárnění agenta Garretta?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 203 týdny
Stan v Agentech? Super! ;-)
Salem
před 203 týdny
a nebude to nějakej můstek třeba do Cap. Ameriky?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY