Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2014

Taková moderní rodinka míří za klokany

Celý tým amerického seriálu Modern Family (Taková moderní rodinka), který patří mezi nejúspěšnější komedie současnosti, vyráží do slunné Austrálie, kde začnou natáčet příběh o společné dovolené.

Tým do Austrálie odcestuje letos v únoru na celé dva týdny. Cestu jim zajišťuje Qantas Airlines, se kterými má seriál uzavřené partnerství. Společná dovolená však nebude pro Dunphyovic, Pritchettovic a Tuckerovic klan první, společně se již podívali na Havaj, do Wyomingu či do Disneylandu.

Tvůrce seriálu Steve Levitan se na cestu do Austrálie velice těší: „Jsme nadšeni za naši cestu do Austrálie. Slibujeme, že nebudeme vymýšlet žádné špatné vtipy.“ Dále pak pokračoval: „Nemůžeme se dočkat fantastického natáčení na různých exotických místech. Milovali jsme rodinné dovolené na Havaji a ve Wyomingu – tohle však bude ještě něco lepšího! Můžeme slíbit záběry s klokany, koalami či bumerangy a dalšími typickými věcmi pro Austrálii – americký školský systém je katastrofa. Děkujeme Qantas Airlines za tuto úžasnou příležitost plus děkujeme za místo, kde všichni vypadají jako Hugh Jackman a Miranda Kerr. Aussie, Aussie, Aussie!“


Těšíte se na další společně strávenou dovolenou takové normální rodinky?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Jack.Gibbs
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

manro
před 195 týdny
Už se těším tyhle epizody jsou vždycky super :-)
Martin_W
před 195 týdny
Phil a klokani!! :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY