Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2014

The Vampire Diaries: 10 spoilerů ke 100. epizodě!

CWčkovské drama The Vampire Diaries (Upíří deníky) letos slaví jeden z velkých úspěchů. Seriálů, které se dočkají své sté epizody je sice stále méně a méně, to ovšem Deníky nezastavilo. S velkou pomocí věrných fanoušků tohoto mezníku seriál dosáhl a diváci se na jubilejní stou epizodu mohou těšit již 23. ledna. Reportéři ale měli to štěstí zhlédnout epizodu o pár dní dříve a rozhodli se s ostatními podělit o pár střípků, které je v tomto díle čekají.

10. Celá epizoda se točí kolem Katherine (Nina Dobrev). V minulých epizodách se ukázalo, že bývalá upírka, kterou si všichni zamilovali, pomalu umírá a po prodělaném infarktu jí zbývá necelý den života. Ano, její pud sebezáchovy je silný, ale vypadá to, že ji tentokrát osud dohnal.

9. Katherinina blížící se smrt ji přiměje zavzpomínat na svou pět set let dlouhou minulost, a to znamená jediné: flashbacky. Ovšem její stará paměť přednese i pár nových zvratů.

8. Vzhledem k tomu, že Katherine způsobila spoustu bolesti, trápení i smrt téměř každému v seriálu, bude tak většina z nich její poslední okamžiky oslavovat. A s tím jde ruku v ruce alkohol, který během epizody poteče plným proudem.

7. A jak se tak budou všichni opíjet, vyplave na povrch pár tajemství. Reakce na ně mohou být pro fanoušky docela překvapující.

6. Carolinino (Candice Accola) „skandální chování“ bude až směšně skandální. To je slabé slovo. Fanoušci jí budou zároveň fandit i nadávat. Čeká je spousta emocí najednou. Věci se pěkně zkomplikují.

5. Vrátí se známé tváře, věci i místa včetně Stefanova (Paul Wesley) nejméně oblíbeného. Na své léto asi jen tak nezapomene.

4. Jednu scénu si budete chtít přetáčet stále dokola, protože je naprosto šokující, úžasná, šílená atd. Radši si připravte kyslíkové masky, protože budete lapat po dechu.

3. Vlastně je tam ještě jedna scéna, kterou si budete chtít přehrávat. Ta už není tak šokující, ale je naprosto srdcervoucí. I slzička vám ukápne.

2. Stefan je součástí krásných scén jak s Katherine, tak s Elenou. Fanoušci Steferine i Steleny si přijdou na své.

1. Mytologie týkají se dvojníků se opět vrátí do hry. A to ve velkém stylu.

A protože 10 spoilerů je málo, níže si můžete přečíst ještě pár bonusových informací.

→ Bonnie (Kat Graham) a Jeremy (Steven R. McQueen) spolu mají jednu krásnou scénu.

→ Damon (Ian Somerhalder) a Elena se po svém rozchodu budou cítit mizerně, zvlášť když budou všichni pohromadě a budou si muset čelit tváří v tvář.

→ Damonův způsob, jakým se bude vyrovnávat s Katherininou blížící se smrtí je… celý Damon.

→ Nina Dobrev se v této sérii ukázala ve třech různých rolích. V téhle epizodě její talent zazáří nejvíce.


Těšíte se na 100. epizodu? Myslíte si, že Katherine skutečně zemře, nebo najde způsob, jak přežít?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

calipsso
před 196 týdny
Caroline by měl dát někdo už konečně přes hu..pusu.. Neskutečně mě štve, chodá...
Simone.
před 196 týdny
Už se nemůžu dočkat! Jen doufám, že to s Katherine dopadne pokud možno...
bara.klemptova
před 195 týdny
Když už sme u dvojnic,slyšel někdo, že se má vrátit Tatia(první...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY