Facebook Twitter E-mail
20. ledna 2014

Novinku Intelligence se pokusí zachránit dva hosté

Seriál Intelligence nezačal zrovna oslnivě. Jak jste se dozvěděli v naší rubrice o sledovanosti, tak si dokonce připsal nelichotivý rekord letošní sezóny. Přesto se nyní objevila jména dalších dvou herců, kteří se v seriálu objeví a pokusí se zvýšit sledovanost.

Prvním z nich je Michael Trucco, kterého si možná pamatujete ze seriálu Battlestar Galactica nebo jste si ho všimli v jiné letošní novince Killer Women. V Intelligence se objeví jako expřítel Riley (Meghan Ory), který převzal kontrolu nad jednotkou tajné služby. Shledají se v okamžiku, kdy se Riley ocitne s Gabrielem (Josh Holloway) v utajení. Bývalý americký prezident totiž pojede do Sýrie vyjednávat o propuštění dvou novinářů, jejichž dějová linka je inspirovaná skutečným příběhem Laury Ling a Euny Lee.

Druhým hostem bude Peter Coyote, veterán ze seriálu 4400. Zde se objeví jako Leland Strand, tedy otec Lilian Strand (Marg Helgenberger). Je to bývalý ředitel CIA a se svou dcerou má velmi komplikovaný vztah. Setkání Lelanda s Lilianinou dcerou, kterou hraje Laura Wiggins, nám navíc představí i zranitelnou stránku Lilian.


Sledujete Intelligence? Přežije podle vás první sérii? Co říkáte na hosty?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 200 týdny
No čo ja viem, myslím si, že dve osoby to nezachránia. Mňa Intelligence baví...
Sleslikslicka
před 200 týdny
Mě teda pilot strašně zklamal, ale druhej díl už byl lepší, tak jsem si zrovna...
Clear
před 200 týdny
Nebudu se už ani opakovat se svou teorií rušení sci-fi na hlavních stanicích...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY