Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2014

Lady Sif se objeví v Agents of S.H.I.E.L.D.!

Nestává se moc často, abychom vás v jeden den dvakrát informovali o castingových novinkách k jednomu seriálu. Ale dnes uděláme výjimku, protože tohle prostě nepočká!

V seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. se totiž objeví herečka Jaimie Alexander, která ve filmech Thor a Thor: Temný svět ztvárnila asgardskou bojovnici Lady Sif! Na dnešní konferenci TCA to prozradil Paul Lee, prezident stanice ABC.

Lady Sif se poprvé objeví v patnácté epizodě první série, více informací však nebylo zveřejněno. A nebude to první crossover s filmovým Thorem, určitě si každý vzpomene na epizodu 1×08, která navazovala na konec Temného světa.

Jaimie Alexander se narodila 12. března 1984. Vidět jsme ji mohli i v seriálech Watch Over Me, Covert Affairs, Nurse Jackie či Kyle XY.

Kromě hostování Jaimie v Agentech prozradil Paul Lee, že v druhé polovině této série nás čeká i odhalení Jasnovidce, tajemné osoby, která v poslední době zaměstnává Coulsona a jeho tým…


Tak co, těšíte se na Lady Sif? Nebo už jste Agenty odepsali a nesledujete je?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 200 týdny
Na Jaimie Alexander se nejde netěšit :-)
milosh
před 200 týdny
Skvělá zpráva, moje oblíbená postava. Agenty mám sice stále na čekačce, ale...
aaaja
před 200 týdny
Ohoo, tak na to se těšim :) Snad nebude mít jenom štěk... :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY