Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2014

Novinky ke spin-offu How I Met Your Mother

Většina z vás už pravděpodobně zaregistrovala, že se chystá spin-off k seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) s názvem How I Met Your Father. Naposledy jsme o tom psali zde. Nedávno CBS oznámila, že objednává pilot.

Na projektu se bude podílet tvůrčí tým ve složení Carter Bays, Craig Thomas a Emily Spivey. Nyní nám Nina Tassler, prezidentka zábavního oddělení CBS, odhalila novinky, které se připravovaného projektu týkají.

V nové sérii by se měla objevit Lyndsy Fonseca, kterou si možná pamatujete z role v nedávno ukončené Nikitě. Pokud jste však viděli alespoň jeden díl originální série How I Met Your Mother, tak ji určitě znáte jako dceru, která poslušně poslouchá příběh.

„Craig a Carter si připravují prostor, pokud jde o vývoj nové formy komedie, vytvoření nové mytologie a to chvíli potrvá,“ vysvětluje Tassler. „Je samozřejmé, že chtějí vyladit příběh a postavy, tak jako tomu bylo u How I Met Your Mother. V tomto ohledu to je spin-off. Carter a Craig si přivedli na pomoc Emily, ale to jak je show strukturovaná, jak je příběh vyprávěn i to v jaké formě se postavy dozví o svém otci, bude stejné jako v How I Met Your Mother.“


Zajímá vás tento spin-off? Nebo byste raději uvítali něco nového?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 199 týdny
lyndsey tam nebude. bylo to prý potvrzeno jako fáma.
Drunk_Queen
před 199 týdny
Určitě se na to podívám, ale tím, že to bude nějaké skvělé, si jistá nejsem.
Salem
před 199 týdny
škoda

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY