Facebook Twitter E-mail
23. ledna 2014

K obsazení The Killing se přidává Joan Allen

Herečka Joan Allen, která byla třikrát nominována na Oscara, potrápí detektivy Holdera a Lindenovou ve čtvrté sérii seriálu The Killing.

Ve víceepizodní roli totiž ztvární postavu Margaret O'Nealové, ředitelky mužské vojenské akademie, o kterou se detektivové budou zajímat v rámci vyšetřování záhadné vraždy. Její postava je popisována jako velmi přisná a despotická. U problémových studentů však také využívá svůj mateřský instinkt.

Margaret má vlastní problémovou minulost (včetně propuštění z armády), a tak si bude svoji práci na akademii, kterou její rodina vede už několik generací, chránit. Jinými slovy, určitě nebude nadšená z toho, že se tam Lindenová (Mireille Enos) s Holderem (Joel Kinnaman) pohybují.

Joan Allen je nejvíce známá díky svým nominacím na Oscara (za filmy Nixon, Čarodějky ze Salemu a Kandidáti) a filmům o Jasonu Bourneovi (Bournův mýtus, Bourneovo ultimátum a Bourneův odkaz). Vidět jsme ji mohli také v seriálu Luck. Narodila se 20. srpna 1956.

Seriál The Killing je, tedy co se týče rušení a následného obnovování, celkem výjimečný. Poté, co se na konci druhé série vyřešila vražda Rosie Larsenové, stanice AMC jej po dlouhém uvažování zrušila. Jenže poté do hry vstoupila streamovací služba Netflix, a tak se díky spolupráci Netflixu a AMC seriál dočkal nečekaného obnovení na třetí sérii. Ta na AMC běžela loňské léto a po ní byl seriál opět ukončen. Tentokrát prý natrvalo. Jenže v listopadu Netflix oznámila, že The Killing obnovuje na šestidílnou čtvrtou (a poslední) sérii. Natáčet se začne příští měsíc a asi už bude opravdu nejspíš poslední…


Tak co myslíte, bude Joan Allen dobrou protivnicí Lindenové a Holdera? A také už se nemůžete další série dočkat?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TONYNKO
před 273 týdny
Nevie sa kedy bude 4.séria dostupná ?
LuciaG
před 273 týdny
teda... a ja sa to dozviem až teraz. Ale paráda, teším sa. Už aby to bolo. Joan...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY