Facebook Twitter E-mail
23. ledna 2014

K obsazení The Killing se přidává Joan Allen

Herečka Joan Allen, která byla třikrát nominována na Oscara, potrápí detektivy Holdera a Lindenovou ve čtvrté sérii seriálu The Killing.

Ve víceepizodní roli totiž ztvární postavu Margaret O'Nealové, ředitelky mužské vojenské akademie, o kterou se detektivové budou zajímat v rámci vyšetřování záhadné vraždy. Její postava je popisována jako velmi přisná a despotická. U problémových studentů však také využívá svůj mateřský instinkt.

Margaret má vlastní problémovou minulost (včetně propuštění z armády), a tak si bude svoji práci na akademii, kterou její rodina vede už několik generací, chránit. Jinými slovy, určitě nebude nadšená z toho, že se tam Lindenová (Mireille Enos) s Holderem (Joel Kinnaman) pohybují.

Joan Allen je nejvíce známá díky svým nominacím na Oscara (za filmy Nixon, Čarodějky ze Salemu a Kandidáti) a filmům o Jasonu Bourneovi (Bournův mýtus, Bourneovo ultimátum a Bourneův odkaz). Vidět jsme ji mohli také v seriálu Luck. Narodila se 20. srpna 1956.

Seriál The Killing je, tedy co se týče rušení a následného obnovování, celkem výjimečný. Poté, co se na konci druhé série vyřešila vražda Rosie Larsenové, stanice AMC jej po dlouhém uvažování zrušila. Jenže poté do hry vstoupila streamovací služba Netflix, a tak se díky spolupráci Netflixu a AMC seriál dočkal nečekaného obnovení na třetí sérii. Ta na AMC běžela loňské léto a po ní byl seriál opět ukončen. Tentokrát prý natrvalo. Jenže v listopadu Netflix oznámila, že The Killing obnovuje na šestidílnou čtvrtou (a poslední) sérii. Natáčet se začne příští měsíc a asi už bude opravdu nejspíš poslední…


Tak co myslíte, bude Joan Allen dobrou protivnicí Lindenové a Holdera? A také už se nemůžete další série dočkat?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TONYNKO
před 246 týdny
Nevie sa kedy bude 4.séria dostupná ?
LuciaG
před 246 týdny
teda... a ja sa to dozviem až teraz. Ale paráda, teším sa. Už aby to bolo. Joan...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY