Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2014

NCIS: Představí se v další sérii chybějící Gibbsova ex?

Také vás – stejně jako DiNozza a McGeeho – zajímá, kdo vlastně je Gibbsova třetí manželka (a tedy druhá exmanželka)? No, možná se jejího odhalení dočkáme už v příští sérii!

Poté, co si z tohoto tématu dělali v seriálu srandu (konkrétně v epizodě Kill Chain), prozradil Gary Glasberg, showrunner Námořní vyšetřovací služby, na letošní zimní TCA tour, že to má v plánu: „Mohu vám slíbit, že téma tajemné manželky pravděpodobně naťukneme ve 12. sérii.“ Ta sice ještě nebyla oficiálně objednána, ale notak… je tu snad někdo, kdo nevěří tomu, že by se NCIS dočkal obnovení na další sérii? :-)

Glasberg slibuje, že představení Gibbsovy třetí manželky bude určitě zajímavé. „Na své popisovací tabuli s příběhy pro další sérii mám sice velmi málo místa, ale tohle už tam je,“ dodal.

Gibbs (Mark Harmon) byl poprvé ženatý s Shannon (Darby Stanchfield). Ta však spolu s jejich dcerou tragicky zemřela. Podruhé se oženil s Diane (Melinda McGraw), která je také bývalou manželkou agenta Fornella (Joe Spano). Pak následovala ta neznámá rusovláska a po ní ještě Stephanie (Kathleen York), se kterou si tedy manželské sliby vyměnil počtvrté.

Někteří fanoušci by si přáli, aby se v seriálu objevila i skutečná Harmonova manželka, herečka Pam Dawber… a možná právě v roli Gibbsovy manželky. Gary Glasberg k tomu řekl: „Bylo by to určitě zábavné. Každoročně mi někdo říká, že by si Pam mohla v NCIS zahostovat a každoročně se to nestane. Mám pocit, že to bude těžké, ale za ten telefonní hovor to stojí.“


Tak koho byste, kromě Pam Dawber, do role třetí Gibbsovy manželky obsadili? :-)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 195 týdny
Takže další zrzka na scéně, už se těšim! A že by nedostali další řadu -...
Mehal
před 195 týdny
Těch námětů na nové díle je pořád spoustu :) Například jak se dostala...
Ctirad
před 195 týdny
Takže bývalá manželka Gibbse je taky bývalá manželka Castla.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY