Facebook Twitter E-mail
22. ledna 2014

Vše, co je třeba vědět o 24: Live Another Day!

Za něco málo přes tři měsíce se s velkým očekáváním opět vrátí na televizní obrazovky Jack Bauer v podání Kiefera Sutherlanda. Premiéru nové série 24: Live Another Day naplánovala stanice Fox na 5. květen. Herci a producenti seriálu 24 hodin se zúčastnili tiskové konference, na které se podělili o pár zajímavostí.

Kde je Jack?
Nová série se bude odehrávat v Londýně, čtyři roky po událostech, které se staly v sérii předchozí. A i nyní je Jack uprchlíkem, po kterém pátrá CIA. Případ byl přidělen nové agentce Kate Morgan, do jejíž role byla obsazena australská herečka Yvonne Strahovski (Chuck, Dexter). Výkonný producent Manny Coto sdělil následující: „Představí se nová postava – agentka CIA (Strahovski), která jde po stopách Jacka Bauera. S touto dynamikou celá série začne. V očích CIA je Jack uprchlíkem nejvyššího řádu.“

Jack má nějakou misi.
Když se Jack za vlastních podmínek vrátí, dozvíme se, že je na misi. Zdali je to dobrá nebo špatná mise, nebo jestli je Jack vůbec na straně dobra, to zatím jasné nebude.

Chloe = Edward Snowden. (pozn.: Snowden je americký počítačový specialista, který pracoval pro CIA a NSA.)
Mary Lynn Rajskub a její postava Chloe jsou také zpět. Chloe O'Brian byla svou spoluprací s Jackem „poškozena“ a když ji znovu uvidíme, s Jackem se budou stále nepřátelit. „Na úplném začátku budou po sledu několika okolností stát proti sobě,“ prozradil Sutherland. „Z hraní této dynamiky jsme s Mary Lynn opravdu nadšení. A to se také v průběhu série ještě rozvine.“ Výkonný producent Howard Gordon také poznamenal, že Chloe CTU opustila a stala se součástí „hnutí za svobodné informace“. Proklepněte si Edwarda Snowdena a budete mít lepší představu.

Hellerovi jsou zpět.
Již bylo oznámeno, že Kim Raver se vrátí jako Audrey Heller, Jackova láska, a chybět nebude ani její otec James (William Devane), který je teď mimochodem prezidentem Spojených států.

O nové sérii vás pravidelně podrobně informujeme. Pokud jste přehlédli informace o castingu na nové role, můžete se o nich dočíst na profilové stránce seriálu v záložce Články.


Líbí se vám, jak se nová série zatím rýsuje? Jaká jsou vaše očekávání?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 233 týdny
Som zvedavý, čo z toho bude. Dúfam, že to nebude taka nuda ako posedné 3...
Trifi
před 233 týdny
No, udělat z Jacka a Chloe nepřátele... to je až proti "přírodním...
Maarti
před 232 týdny
Jsem na to zvědavá :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY