Facebook Twitter E-mail
24. ledna 2014

NBC: Příprava dvou nových seriálů v plném proudu

Stanice NBC oznámila, že dává zelenou dvěma pilotům nových komediálních seriálů, ve kterých se můžeme těšit na známé tváře.

První novinkou je seriál The Masons Twins, jehož výkonnými producentkami jsou Stacy Traub, Casey Wilson a June Raphael.

Seriál má pojednávat o dvou sestrách – dvojčatech. Dívky se v mládí rozdělily a 15 let o sobě nic nevěděly. Znovu se shledávají až ve chvíli, kdy se jedné z nich začne rozpadat její perfektní městský život a je nucena se vrátit do svého rodného města na předměstí, kde zjišťuje, že její sestra ve svých 30 letech ještě nebyla schopna dospět. Do hlavních rolí byly obsazeny Casey Wilson (Happy Endings) spolu s June Raphael (NTSF:SD:SUV::).

O druhém seriálu, který nese název A to Z, toho zatím moc nevíme. Prozatím nám bude muset stačit, že jej tvůrci popisují jako romantickou komedii, která se bude odehrávat ve světě seznamovací agentury. Výkonnými producenty budou Rashida Jones (Parks and Recration), Will McCormack a scenárista Ben Queen (Cars 2).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Anett94
Autorka ve volném čase sleduje seriály různých žánrů a ráda si o nich zjišťuje informace. Pokud to zrovna nedělá, pravděpodobně studuje elektro, nebo se věnuje svým koníčkům.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

El Jay
před 202 týdny
Tak si říkám, jestli těch rozdělených dvojčat nebylo poslední dobou moc
ševča
před 197 týdny
Sice ty ostatní hrála jedna herečka, tak se to nedá srovnávat, ale tyhle dvě si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY