Facebook Twitter E-mail
25. ledna 2014

Americký Broadchurch: Co se děje?

O doby, co jsme psali o tom, že Američané plánují remake britského seriálu Broadchurch, už uplynulo několik měsíců. Dokonce několik měsíců uplynulo i od chvíle, kdy jsme informovali o tom, že k natáčení se připojil i David Tennant. A co se stalo mezitím?

Tak ze všeho nejdříve už tomu nemusíme říkat americký Broadchurch, protože už má svoje jméno. Nyní se tenhle remake jmenuje vznešeně Gracepoint. A to nejsou jediné novinky.

Další závratnou změnou je, že Gracepoint bude mít jiný konec než Broadchurch. Ještě aby ne. V době, kdy světem vládne globalizace, i američtí burani umí používat internet a britská angličtina jim na rozdíl od jiných jazyků, co se týče jazykové bariéry, nedělá potíže. A co víc, vždyť i lokální streamovaci služby mají na originál práva. Takže nezbývá nic jiného, než jim stejný příběh prodat s jiným koncem.

A čím dále FOX chce na tuhle svou novinku nalákat diváky? Obsazením! To se nám od minule pořádně rozrostlo. Už víme, že hlavní roli detektiva bude hrát David Tennant a teď známe i jméno jeho parťačky. Tou bude vítězka Emmy, samotná Anna Gunn ze seriálu Breaking Bad. Ale výčet hvězdných i těch méně slavných jmen pokračuje.


Tak co? Zaslouží si nakonec remake vaši pozornost, nebo nechcete koukat na stejný příběh v jiném kabátku znovu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 299 týdny
Měl za trest, že remakuje....
Dadulinka
před 299 týdny
Tak to potom ano. Trest přiměřený přestupku... ;)
kneznaL
před 299 týdny
To mě David fakt zklamal. Broadchurch super, ale remake, ve kterém bude hrát tu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY