Facebook Twitter E-mail
26. ledna 2014

Revenge: Seznamte se s otcem Margaux

V příští sezóně, dramatického seriálu Revenge, se můžeme těšit na novou postavu. Do života redaktorky časopisu Voulez, Margaux (Karine Vanasse), vstoupí její otec, jehož ztvární filmový herec Olivier Martinez.

Francouzský herec bude hrát Pascala LeMarchal, mediálního magnáta a otce Margaux LeMarchal. Pascal je bezohledný podnikatel a jeho historie se velmi podobá té Conradově (Henry Czerny). Součástí jeho minulosti je i jedna složitější záležitost s Victorií (Madeleine Stowe).

Pro Martineze, který zatím zářil převážně ve filmech, to bude největší seriálová zkušenost. V rámci americké televizní scény se Martinez připojí ke své ženě, Halle Berry, která dostala hlavní roli v nově připravovaném letním seriálu stanice CBS, Extant.


Myslíte si, že postava Pascala LeMarchal nějak radikálně zasáhne do děje? Vydrží v seriálu dlouho, nebo se ho někdo bude chtít zbavit?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Anett94
Autorka ve volném čase sleduje seriály různých žánrů a ráda si o nich zjišťuje informace. Pokud to zrovna nedělá, pravděpodobně studuje elektro, nebo se věnuje svým koníčkům.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lemonie
před 199 týdny
Přijde mi, že na jejího otce vypadá teda dost mladě :D
La.Volpe
před 199 týdny
To máš jak Gabriel Mann(Nolan Ross), toho bych taky netipl na 41 let.
Miriisek
před 199 týdny
taky mi přijde, že je na jejího otce mladý a podle biografie, mají mezi sebou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY