Facebook Twitter E-mail
23. ledna 2014

HBO ruší dva seriály!

Stanice HBO dnes pro své fanoušky připravila dvojnásobně nemilé zprávy. Oznámila totiž, že ruší dva ze svých seriálů. Které to jsou?

Fanoušci známých, oblíbených a dlouholetých dílek této stanice můžou být v klidu pro dnešek. Jde totiž o dva seriály, které se na HBO sotva ohřály. Oba končí po první sérii.

Prvním zrušeným seriálem je komedie Hello Ladies. Jde o adaptaci stejnojmenné stand-up show od Stephena Merchanta. V centru dění stál Angličan, který hledal lásku v Los Angeles. HBO se rozhodla ukončit Hello Ladies speciálem, který pravděpodobně uzavře děj.

Druhým nešťastníkem je taktéž komedie, tentokrát Family Tree. Jde o komedii v dokumentárním stylu, mezi autory se řadí Christopher Guest a Jim Piddock.

Oba seriály po premiéře sklidily pozitivní ohlasy od kritiků, nicméně se jim nepodařilo oslovit fanoušky natolik, jako například komediální kolega Girls.

HBO má každopádně v zásobě spoustu nových projektů, nehrozí tedy, že by bylo v programu stanice nějak extra víc volného místa.


Sledovali jste některý ze zmíněných seriálů? Mrzí vás ukončení? Nebo si seriály opravdu nezasloužily pokračovat dál?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 194 týdny
Po době se mi líbil jeden seriál na HBO a hned mi ho zrušili :) Ale moc...
mysishka
před 194 týdny
fu, odlahlo mi, nepoznám ani jeden, tak mi to je jedno :)
ševča
před 189 týdny
Myslela jsem si přesně totéž.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY