Facebook Twitter E-mail
25. ledna 2014

Už jen krůček a Katherine Heigl je zpět v hlavní roli!

Je tomu pár měsíců, co jsme vás informovali o novém projektu, na kterém se podílí herečka Katherine Heigl, která se do povědomí diváků zapsala především svými rolemi v seriálech Roswell a Grey's Anatomy (Chirurgové). Jedná se o drama State of Affairs, na které si brousilo zuby hned několik stanic, zvítězila ovšem NBC. Nyní se objevily informace, že si stanice objednala pilotní epizodu. Pokud se jim pilot zalíbí, je zde velká šance, že se seriál v příští sezóně objeví na televizních obrazovkách.

Děj se odehrává v prostředí CIA, když je jedna z agentek (Heigl) odvolána z terénu, aby mohla pracovat pro samotného prezidenta. Má na starosti bezpečnost země; denně se bude muset vypořádávat s výhružkami mířenými na Spojené státy. Do toho všeho se bude snažit vybalancovat svůj jedinečný životní styl, který s tímto novým povoláním přichází. Drama je popisováno jako něco na pomezí seriálů Scandal a The West Wing (Západní křídlo).

Scénáře i režie se ujme Joe Carnahan (The Blacklist), který bude zároveň plnit i funkci výkonného producenta. K dalším výkonným producentům se připojí Alexi Hawley (Castle, The Following), Katherine Heigl se svou matkou a zároveň manažerkou Nancy Heigl, Sophie Watts, Rodney Faraon, Henry Crumpton a Julia Franz.


Líbí se vám zápletka? Myslíte si, že by byl mezi diváky o další CIA drama zájem? Máte radost z návratu Katherine Heigl?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 163 týdny
Víc mi sedla v těch epizodách, které nebyly vážné. V One for the money...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY